Завершилися змагання учнів школи з стрибків в довжину з місця, стрибків через скакалку за 30 секунд, гнучкості, піднімання тулуба в положенні лежачи за 30 секунд, які тривали протягом грудня 2021 року.
Переможцями і призерами стали в стрибках в довжину:
- Дяків Денис (237 см)
- Полевий Віталій (228 см)
- Соловій Максим (222 см)
Серед дівчат:
- Соловій Тетяна (175 см)
- Шаркевич Ілона (163 см)
- Парій Вікторія (154см)
В стрибках через скакалку (30с.) хлопці:
- Полевий Віталій (90)
- Дяків Денис (79)
- Соловій Максим (60)
Серед дівчат:
- Соловій Тетяна (88)
- Касько Христина (82)
- Парій Вікторія (78)
В стрибках через скакалку (1 хв.) хлопці:
- Дяків Денис (141)
- Дяків Руслан (137)
- Полевий Віталій (132)
Серед дівчат:
- Касько Христина (150)
- Соловій Тетяна (138)
- Парій Вікторія (129)
У гнучкості:
- Дяків Руслан (20)
- Соловій Максим (19)
- Полевий Віталій (18)
Серед дівчат:
- Соловій Таня (29)
- Касько Христина (26)
- Парій Вікторя (19)
У підніманні тулуба в положення лежачи за 30 секунд:
- Полевий Віталій (34)
- Дяків Денис (29)
- Соловій Максим (27)
Серед дівчат:
- Касько Христина (28)
- Шаркевич Ілона (24)
- Соловій Таня (23)
У підніманні тулуба з положення лежачи за хвилину:
- Полевий Віталій (57)
- Дяків Денис (51)
- Соловій Максим (48)
Серед дівчат:
- Касько Христина (49)
- Соловій Таня (42)
- Парій Вікторя (41)
В лютому, березні в нашій школі тривав чемпіонат серед учнів 5-9 класів з настільного тенісу. Хлопці розділили призові місця так:
перше місце - Соловій Максим 9 клас
друге місце - Полевий Віталій 9 клас
третє місце - Дяків Руслан 9 клас
Дівчата:
перше місце - Касько Христина 8 клас
друге місце - Соловій Тетяна 8 клас
третє місце - Парій Вікторія 9 клас
У кульовій стрільбі (хлопці):
перше місце - Соловій Максим (44)
друге місце - Полевий Віталій (42)
третє місце - Дяків Денис (39)
У кульовій стрільбі (дівчат):
перше місце - Соловій Тетяна (45)
друге місце - Касько Христина (39)
третє місце - Шаркевич Ілона (31)
Човниковий біг (4х9) (хлопці):
перше місце - Полевий Віталій (9.84 с.)
друге місце - Дяків Денис (9.83 с.)
третє місце - Соловій Максим (10 с.)
Човниковий біг (4х9) (дівчата):
перше місце - Соловій Тетяна (10.80 с.)
друге місце - Жук Вікторія (11.06 с.)
третє місце -Касько Христина (11.39 с.)
Згинання і розгинання рук в упорі лежачи за хвилину (хлопці):
перше місце -Полевий Віталій (64)
друге місце -Дяків Денис (42)
третє місце -Соловій Максим (41)
Згинання і розгинання рук в упорі лежачи за хвилину (дівчата):
перше місце - Шаркевич Ілона (47)
друге місце -Соловій Тетяна (41)
третє місце -Касько Христина (36)
10.03.2017р. збірна учнів школи взяла участь в зональних змаганнях з шахів,настільного тенісу,кульової стрільби з пневматичної гвинтівки ( на базі ЗОШ І – ІІІ ст. с. Млинівці). В результаті боротьби І місце з настільного тенісу в Жука Олега і Забитівської Христини; І місце в кульовій стрільбі в Доскоч Юлії,Жука Олега; ІІ місце в шахах в Коваль Христини,Соловія Максима.
14.03.2017р. учні школи – Забитівська Христина, Доскоч Юлія,Жук Олег боролися в фіналі змагань з настільного тенісу і кульової стрільби на базі ЗОШ №2 міста Зборова,де завоювали «срібло» з настільного тенісу і «срібло» у стрільбі з пневматичної гвинтівки в районних змаганнях.
Забитівська Христина 18.03.2017 р.,захищала честь збірної Зборівського району з настільного тенісу в обласних змаганнях на базі ЗОШ І – ІІІ ст. №23 м. Тернополя. У складі команди Зборівського району виборола 3 місце серед дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів, а командна робота принесла чемпіонство в обласних змаганнях.
Триває підготовка до чемпіонату району з міні- футболу серед дівчат і легкої атлетики.
Бажаємо вдалого виступу!!